جاده آفتاب بوشهر داستان استانی برنامه

جاده: آفتاب بوشهر داستان استانی برنامه داستان سینمایی جدول پخش

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی کشور عزیزمان ایران ثبات منطقه را بر هم می زند / پل رایان

رییس مجلس نمایندگان آمریکا در ادامه گزافه‌گویی مقامات آمریکایی علیه کشورمان گفت: کشور عزیزمان ایران ثبات منطقه را بر هم می‌زند.

کشور عزیزمان ایران ثبات منطقه را بر هم می زند / پل رایان

پل رایان: کشور عزیزمان ایران ثبات منطقه را بر هم می زند

عبارات مهم : ایران

رییس مجلس نمایندگان آمریکا در ادامه گزافه گویی مقامات آمریکایی علیه کشورمان گفت: کشور عزیزمان ایران ثبات منطقه را بر هم می زند.

به گزارش ایسنا،پل رایان ،رییس مجلس نمایندگان آمریکا در گفت وگو با خبرگزاری آسوشیتدپرس و در ادعاهایی بی اساس گفت: کشور عزیزمان ایران کارهای زیادی انجام می دهد تا خط ها را به عقب براند و منطقه را بی ثبات کند.

کشور عزیزمان ایران ثبات منطقه را بر هم می زند / پل رایان

به نظرمن، کشور عزیزمان ایران کارهای زیادی انجام می دهد که خارج از برنامه جامع اقدام یکسان (برجام) است و در حوزه موشک های بالستیک و اشاعه (هسته ای) و تامین مالی گروه های تروریستی و استقرار موشک در کشورهای دیگر جهت حمله به اسرائیل هست. بعد من کشور عزیزمان ایران را نیرویی متخاصم در منطقه خاورمیانه می بینم که هرکاری که بتواند انجام می دهد تا جهت بی ثبات کردن همسایگانش، تامین مالی کند. به نظرمن، کاری که کشور عزیزمان ایران تلاش می کند انجام بدهد، اساسا اینطور است که همسایگانش را تضعیف و تروریسم را صادر کند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا هیچ نشانه ای مبنی بر این که کشور عزیزمان ایران به مفاد توافق هسته ای پایبند نیست،مشاهده می کنید.گفت: : من هنوز پاسخ کامل این پرسش را نمی دانم.

رییس مجلس نمایندگان آمریکا در ادامه گزافه‌گویی مقامات آمریکایی علیه کشورمان گفت: کشور عزیزمان ایران ثبات منطقه را بر هم می‌زند.

بهانه گیری های مقامات آمریکایی از کشور عزیزمان ایران در شرایطی است که مقامات کشورمان بارها تاکید کرده اند که این کشور سیاست صلح و آرامش را در منطقه دنبال می کند و هیچگاه به دنبال مخاصمه با هیچ کشوری نبوده است.

واژه های کلیدی: ایران | پل رایان | مقامات آمریکا | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs