جاده آفتاب بوشهر داستان استانی برنامه

جاده: آفتاب بوشهر داستان استانی برنامه داستان سینمایی جدول پخش

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تکذیب شایعه وجود اختلاف بین اعضای دولت

رییس دفتر رییس جمهور تصریح کرد که اکنون بین آقای جهانگیری و همه اعضای دولت صمیمیت وجود دارد.

تکذیب شایعه وجود اختلاف بین اعضای دولت

تکذیب شایعه وجود اختلاف بین اعضای دولت

عبارات مهم : خارجی

رییس دفتر رییس جمهور تصریح کرد که اکنون بین آقای جهانگیری و همه اعضای دولت صمیمیت وجود دارد.

به گزارش ایسنا، محمود واعظی در حاشیه جلسه هییت دولت در جمع خبرنگاران در خصوص مطرح شدن بعضی مباحث مبنی بر وجود اختلافاتی در دولت، گفت: هیچ اختلافی بین اقای جهانگیری و دولت و اعضای دولت وجود ندارد. ما الحمدالله در این دولت روابط صمیمی و نزدیکی داشتیم.

وی ادامه داد: اگر کسی در یک سایتی حرفی میزند نباید در جمع مطرح کرد و به نظر من این حرف ها را نباید جدی گرفت.

واعظی تاکید کرد: اکنون بین آقای جهانگیری و همه اعضای دولت صمیمیت وجود دارد.

رئیس دفتر مدیر جمهور همچنین راجع به احتمال وجود تحریم های تازه از سوی آمریکا گفت: اولا اینکه تحریم جدیدی به وجود نیامده و حرف هایی که آقای ترامپ زد محتوا نداشت و زیاد شعار بود، همگی نیز تکراری بود.

وی افزود: خوشبختانه کارآفرینان و اقتصاددانان ما در داخل کشور پرسشها را به خوبی تجزیه و تحلیل کردند و آنچه بعد از صحبت ایشان در بازار ارز، بورس و اقتصاد کشور شاهدیم، این است که اتفاقی نیفتاده و حتی بازار در بعضی موارد علامت مثبت نیز نشان داده است.

واعظی خاطر نشان کرد: طبیعتا دیپلماسی ما باید این باشد که با تحریم مواجه نشویم، بلکه تحریم های موجود نیز برداشته شود. به هر حال تحریم نمی تواند روی اقتصاد اثر نداشته باشد، ولی این که آیا تحریم می تواند عنوان اقتصاد را فلج کند، اینگونه نیست و تا زمانی که ما مردمی داریم که پشت رهبری و دولت هستند و انسجام و وحدت دارند اینطور پرسشها تاثیر آن چنانی ندارد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تحریم ها می تواند مایه اختلافات داخلی شود، گفت: هنگامی که که هر کشور با دشمن خارجی مواجه می شود، باید اختلافات داخلی خود را کنار بگذارد، البته اختلاف به معنای اختلاف سلیقه که بین جریان های سیاسی وجود دارد و در برابر این فشار خارجی یک صدا شوند تا بتوانند آن فشارها را خنثی کرده و در عین حال روش هایی را پیش بگیرند که طرف برابر منزوی شود.

رئیس دفتر مدیر جمهور در رابطه با وقت سفر مدیر جمهور فرانسه به کشور عزیزمان ایران و دیدار با مقامات کشورمان اظهار کرد: این سفر هنوز قطعی نشده ولی آینده نگری ما این است که این سفر در اوایل سال ۲۰۱۸ انجام شود.

تکذیب شایعه وجود اختلاف بین اعضای دولت

واژه های کلیدی: خارجی | اختلاف | اقتصاد | اقتصاد | تحریم ها | اختلافات | جهانگیری | رییس جمهور

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs