جاده آفتاب بوشهر داستان استانی برنامه

جاده: آفتاب بوشهر داستان استانی برنامه داستان سینمایی جدول پخش

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات از اولتیماتوم متنفرم/ تصمیم گرفتم با استعفا به تیم شوک وارد شود ، عنایتی

سرمربی مشکی پوشان مشهد گفت: هفت فینال در پیش داریم که هر کدام از حساسیت خاص خود برخوردار هست. هرچه به آخر لیگ نزدیک‌تر می‌شویم شرایط سخت‌تر می‌شود و باید تمام ت

از اولتیماتوم متنفرم/ تصمیم گرفتم با استعفا به تیم شوک وارد شود ، عنایتی

عنایتی: از اولتیماتوم متنفرم/ تصمیم گرفتم با استعفا به تیم شوک وارد شود

عبارات مهم : استعفا

سرمربی مشکی پوشان مشهد گفت: هفت فینال در پیش داریم که هر کدام از حساسیت خاص خود برخوردار هست. هرچه به آخر لیگ نزدیک تر می شویم شرایط سخت تر می شود و باید تمام توان خود را به کار بگیریم که نتیجه رقم بخورد.

به گزارش ایلنا، غلامرضا عنایتی در نشست خبری قبل از مصاف با سپاهان اصفهان ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه و سانحه هوایی اخیر گفت: بازی بسیار مشکل را برابر سپاهان داریم. هفت فینال در پیش داریم که هر کدام از حساسیت خاص خود برخوردار هست. هرچه به آخر لیگ نزدیک تر می شویم شرایط سخت تر می شود و باید تمام توان خود را به کار بگیریم که نتیجه رقم بخورد.

از اولتیماتوم متنفرم/ تصمیم گرفتم با استعفا به تیم شوک وارد شود ، عنایتی

او ادامه داد: امیدواریم این اتفاق بیفتد و سهمیه لیگ برتری را جهت استان حفظ کنیم. در فوتبال استان دچار چالشی عجیب شده است ایم. کاش حمایتی هم اگر قرار است صورت گیرد از ابتدا انجام شود تا به این روزها نرسیم. چند سالی است استان باپتانسیل خراسان با پرسشها مختلفی در عرصه تیمداری روبه رو هست. دیگر چند سالی است که بازیکنان مستعد خراسانی به شکوفایی نمی رسند.

عنایتی بیان داشت: متاسفانه پناهی را به خاطر مصدومیت در اختیار نداریم. مهاجم گرجی تیم هم به احتمال زیاد از ما جدا می شود.

سرمربی مشکی پوشان مشهد گفت: هفت فینال در پیش داریم که هر کدام از حساسیت خاص خود برخوردار هست. هرچه به آخر لیگ نزدیک‌تر می‌شویم شرایط سخت‌تر می‌شود و باید تمام ت

سرمربی مشکی پوشان راجع به اینکه از این تیم جدا شد و مجددا بازگشت، گفت: بعد از بازی با پیکان تصمیم گرفتم جدا شوم تا اگر کسی می تواند کمکی به این تیم بکند، پای کار بیاید. شرایط خوبی داشتیم ولی توپ ها در نهایت وارد دروازه حریفان نمی شد. این عنوان خیلی مرا آزار می داد، مخصوصا که خودم مهاجم بودم. در بازی با پیکان ۷- ۸ موقعیت گل داشتیم ولی به ثمر ننشست. در نهایت تصمیم گرفتم استعفا کنم تا شوکی به تیم وارد شود.

سرمربی سیاه جامگان در خصوص اینکه آیا اولتیماتومی به او داده شده است یا نه، افزود: از کلمه اولتیماتوم متنفرم و نمی گذارم چنین اتفاقی برایم بیفتد. تا جایی کار می کنم که بدانم مثمرثمر باشم. هنگامی که ببینی کاری از دستت برنمی آید باید بروی و کار به اولتیماتوم نمی رسد. شاید فرد دیگری بتواند در چنین شرایطی بهتر از شما کار کند.

عنایتی راجع به حریف فردای شاگردانش گفت: به جدول نگاه نمی کنیم و سپاهان را به عنوان تیمی قدرتمند می شناسیم. هوادارانی داریم که دستشان را می بوسم و همواره پشت سر ما بوده اند. امیدوارم فردا هم کنار ما باشند تا بتوانیم سه امتیاز را بگیریم. این سه امتیاز می تواند ما را به آینده امیدوار کند. از ۷ بازی پیش رو ۵ بازی خانگی داریم. وقت جهت عوض کردن به وجود آمده و امیدواریم از این مهم استفاده کنیم .

از اولتیماتوم متنفرم/ تصمیم گرفتم با استعفا به تیم شوک وارد شود ، عنایتی

واژه های کلیدی: استعفا | سرمربی | سپاهان | غلامرضا عنایتی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs