جاده آفتاب بوشهر داستان استانی برنامه

جاده: آفتاب بوشهر داستان استانی برنامه داستان سینمایی جدول پخش

به گزارش تسنیم ؛ نادر فریادشیران مربی فصل گذشته تیم ملوان انزلی و دستیار محمد مایلی کهن راجع به زندانی شدن مایلی کهن اظهار داشت: ماجرا از این قرار بود که مسجدی

مایلی‌کهن آزاد شد

مایلی کهن آزاد شد

عبارات مهم : ملوان

سرمربی پیشین تیم فوتبال ملوان با رضایت شاکی آزاد شد.

به گزارش تسنیم ؛ نادر فریادشیران مربی فصل گذشته تیم ملوان انزلی و دستیار محمد مایلی کهن راجع به زندانی شدن مایلی کهن اظهار داشت: ماجرا از این قرار بود که مسجدی در یکی از روستاهای اطراف انزلی وجود داشته که زن ها در این مکان به قرائت قرآن می پرداختند. این مسجد بنا به دلایلی تعطیل شده است بود که مایلی کهن به شورای دهیاری این دِه مراجعه کرد و از مدیر شورا خواست که ورود کند.

مایلی‌کهن آزاد شد

وی افزود: مایلی کهن در حال صحبت کردن بود که یکی از اعضای جوان شورا وسط صحبت پرید و گفت که “به جای اینکه در این کار دخالت کنید، آیا جهت ملوان کاری نکردید؟”. کسانی که در محل اتفاق حضور داشتند، گفتند مایلی کهن جوابی به این فرد نداده ولی با ادامه دادن ماجرا به وسیله آن جوان، مایلی کهن به او گفته که در حال صحبت با مدیر شوراست و درست نیست وسط حرف هایش بیاید، اینجا بحث مسئله مسجد مطرح هست، نه ملوان. در ادامه طرفین با هم بحث می کنند و کار به شکایت به وسیله آن فرد می کشد. پلیس هم می آید و مایلی کهن را به کلانتری می برد.

مربی فصل گذشته ملوان انزلی ادامه داد: در کلانتری به مایلی کهن می گویند ضامنی دارد بیاورد تا راهی زندان نشود. مایلی کهن می گوید کسی را ندارد و از آنها می خواهد که زندانی شود! زمانی که مایلی کهن را به دادسرا بردند، قرار بازداشت صادر شد، ولی ظاهراً خود دادستانی ورود کرد و در نهایت قضیه ختم به خیر و ایشان آزاد شد.

به گزارش تسنیم ؛ نادر فریادشیران مربی فصل گذشته تیم ملوان انزلی و دستیار محمد مایلی کهن راجع به زندانی شدن مایلی کهن اظهار داشت: ماجرا از این قرار بود که مسجدی

واژه های کلیدی: ملوان | زندانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs